Erkin ÜNALAN

Uzman Psikolog

Erkin ÜNALAN

Erkin Ünalan, İstanbul’da doğdu. Pertevniyal Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’ne girdi. Eğitiminin bir bölümünü Belçika Gent Üniversitesi’nde tamamlayan Ünalan, bölümünden başarı ile mezun oldu. Öğrenciliği süresi boyunca Amerika ve Belçika’da çeşitli işlerde çalışmıştır.

2011 yılından bu yana psikoterapi hizmeti veren Ünalan, 2014 yılından itibaren Gizem ŞEBER Beslenme Danışmanlık, Dönüşüm ve Eğitim Merkezi’nde Uzman Psikolog olarak Türkçe ve İngilizce Psikoterapi seansları vermektedir.

Erkin Ünalan; CETAD, Evlilik Terapileri Enstitüsü, Türk Psikologlar Derneği ve Avrupa Gençlik Merkezi’nde mesleğine dair birçok eğitime katılmıştır.

Türkiye’de Daima Seninle adıyla satışa sunulan Amerikan romanının çevirmenidir. Çeşitli festivallerde yayınlanmış, kendisinin yazıp yönettiği bir kısa filmi bulunmaktadır. Yine festivallerde ve etkinliklerde yer almış oyunları ve senaryoları bulunmaktadır.

Gizem ŞEBER Beslenme Danışmanlık, Dönüşüm ve Eğitim Merkezi’nde; depresyon, yeme bozuklukları, beden algısında bozukluk gibi konularda bireysel psikoterapi seanslarını sürdürmektedir. 

Gizem Şeber Randevu

Gizem ŞEBER

Diyetisyen & Yaşam Koçu

Uygun Randevu Saatleri
TAKİP EDİN
TAKİP EDİN
TAKİP EDİN