Selin KOKOCU

Aile Danışmanı

Selin KOKOCU

Selin Kokucu; İstanbul doğumludur. Amerika Dorseyville Middle School’da ayın öğrencisi seçilmiş aynı okulu Onur Belgesi ile bitirmiştir. 2003 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Uzay Mühendisliği’nden mezun olmuştur. 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden Yüksek Onur Belgesi ile mezun olan KOKUCU; Wesleyan University’de Sosyal Psikoloji Bölümü’nü bitirmiştir. 2014 yılından itibaren Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde yüksek lisans yapmaktadır.

2014 yılında İstanbul Üniversitesi Aile Danışmanlığı Sertifika Programını tamamlayan Kokucu, 2015 Mayıs’ta süpervizyon çalışmasını başarı ile bitirmiştir. Psikolojik Travma ve Grup Süreçleri ve 2.seviye psikolojik travma eğitimini tamamlamıştır.

Rorschach ve Projektif Testler Derneği’nin Peri Masalları Test Eğitimi’ne ve Judith Liberman’ın Masal Anlatıcılığı Atölyesi’ne devam etmektedir.   Bugüne kadar Türk Hava Yolları’nda iş hayatına devam etmiş olan Kokucu, konusu ile ilgili bir çok sempozyum ve kongreye katılmıştır. Toplumsal Dayanışma için Psikologlar Derneği üyesi ve Mor Çatı gönüllüsüdür.

2014’ten bu yana Gizem ŞEBER Beslenme Danışmanlık, Dönüşüm ve Eğitim Merkezi’nde Aile Danışmanı olarak çalışmaktadır. 

Gizem Şeber Randevu

Gizem ŞEBER

Diyetisyen & Yaşam Koçu

Uygun Randevu Saatleri
TAKİP EDİN
TAKİP EDİN
TAKİP EDİN